مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

قرمزی پوست - پرسش 1681

  • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 191 بیماری های پوست
    با سلام واحترام مدتی است که در قسمتهایی از بدنم احساس خارش وسپس قرمز میشود ومیسوزد معمولا در شبها وبعد از چند ساعت خودبخود رفع میشود ازمایشات خونی انجام شده در مورد قند وانزیم های کبدی نرمال بودها است لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹( 10 ماه پیش)
      سلام وقت بخیر خارش و قرمزی پوست معمولا به دلیل حساسیت ایجاد میشودو یا در اثر استفاده از کرم و پماد ایجاد شده یا استفاده از لباس های غیر نخی یا الیاف مصنوعی این خارش و قرمزی ایجاد میشود برای بررسی دقیق تر حتما پزشک متخصص پوست و مو باید این مورد رو بررسی کنند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵