مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

خال - پرسش 5516

 • تصویر کاربر زهره سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 120 بیماری های پوست
  سلام خسته نباشید، من خانمی هستم 31ساله حدودا ده سال پیش یک خال که روی صورتم بود را با نخ بستم و خال افتاد ولی الان بعد از چند سال دوباره خال دراومده میخواستم ببینم آیا با لیزر برداشته میشه یا نه و اینکه چهار خال متوسط دیگه هم دارم ایا اونا هم حتما باید برداشته بشه یا نه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا برای ازبین بردن خال دو روش پیشنهاد میشود روش اول برداشت خال با جراحی هست که باید تشریف بیارین دکتر بررسی کنند و در صورت کاندید بودن براتون انجام میشه روش بعدی کرایو هست یا همون فریز کردن که در ویزیت حضوری نوع خال بررسی میشود و روش مورد نیاز بهتون گفته میشه عزیزم
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش)
   هم چنین شما میتونید همه روزه از ساعت 8 تا 10 شب با همکارانم در بخش روابط عمومی تماس بگیرین تا نزدیک ترین وقت براتون ازرسال بشه
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش)
   02126806595
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵