مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

ریزش مو سکه ای - پرسش 691

 • تصویر کاربر ابوالفضل شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 181 بیماری های مو
  سلام وقت عالی بخیر دکتر عزیز ببخشید من ریزش مو سکه ای دارم ریش من ریزش داشت خوب شد الان دو طرف سرم ریزش مو سکه ای پیدا کرده چند روزی هست از دوبار ابروم ریزش پیدا کرده اگر راه درمانی بهم عنایت بفرمایید ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۸ تیر ۹۹( 1 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   برای ریزش سکه ای لازم هست از نزدیک معاینه شوید و فاکتورهای مورد نظر مورد بررسی قرار گیرد و نتایج آزمایشاتتان مورد بررسی قرار گیرد و درمان مناسب با شرایط شما برایتان تجویز گردد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵