مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

لک قرمز - پرسش 873

 • تصویر کاربر اکرم سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 100 بیماری های پوست
  تقریبا دو روز است که لک قرمز رنگ مثل اینکه حنا استفاده کرده باشید در کف پا دیده می شود درد و خارش نیز ندارد علت آن چه می تواند باشد جنس زن -سن 63 سال -مریضی خاص ندارم و همچنین جدیدا آزمایش خون داده ام دکتر برایم ویتامین تجویز کرده که می خورم و قند هم لب مرز گفته شده و باید آزمایش قند خون در دو مرحله بدهم...لطفا راهنمایی کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹( 9 ماه پیش)

   سلام عزیزم

   نمیتوان بطور کلی اظهار نظر کرد هر خانم 63ساله ای که لک بر روی ناحیه ای از بدنشون ایجاد میشه به چه دلیلی میتواند باشد برای این مورد لازم هست حتما از نزدیک معاینه شوید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵