مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

لکه پوستی - پرسش 868

 • تصویر کاربر یاسمین سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 181 بیماری های پوست
  دختر من ۶ سالشه که از بدو تولد روی شکمش یه لکه کوچیک بود کا به نظر من ماه گرفتگی بود که با بزرگتر شدن دخترم اون لکه هم بزرگتر شد و البته کمرنگتر
  اما چیزی که باعث نگرانی من شده اینه که چند وقتیه که لکه های کوچیک دیگه ای به همان رنگ صورتی کمرنگ کنار اون لکه بزرگتر پدیدار شدن والبته بدون خارش و با سطحی کاملا صاف
  لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۴ تیر ۹۹( 1 سال پیش)

   سلام عزیزم

   چیزی تحت عنوان ماه گرفتگی از نظر علمی وجود ندارد خالهای مادرزاد رو از قدیم تحت این عنوان نام گذاری کرده اند برای اظهار نظر تخصصی لازم هست از نزدیک معاینه شوند تا تشخیص داده شود به چه روشی میتونند این خال رو بردارند گاهی برخی از این خالها نباید دست زده شوند چون میتونند بصورت وسیع تر بازگشت داشته باشند.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵