مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

لیزر موهای زائد - پرسش 3136

 • تصویر کاربر خدیجه شنبه ۲۸ فروردین ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 195 لیزر موهای زائد
  سلام خانوم دکتر..روزتون بخیر..من سه جلسه لیزر موهای زائد انجام دادم تو قسمت پاها و بیکینی...تو دو جلسه اول خیلی خوب جواب داده بود حجم موها کم شده بود ضخامتشون با دو جلسه نازک شده بود..میدونم با دو جلیه نمیشه نظر داد هنوز جلسات کامل نشده..ولی هفته پیش که من جلسه سوم لیزر رو انجام دادم موها به ضخامت قبل لیزر دارن رشد میکنن و حجمشونم مثه قبل شده...آیا این طبیعیه تو جلسه سوم؟بازم مثه جلسه اول موها بعد دو هفته ریزش میکنن؟فواصل لیزرم پنج هفته یه باره
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۸ فروردین ۰( 1 سال پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا فواصل لیزر هر دو ماه یکبار هست و این که جخم موهاتون در جلسه سوم بیش تر شده باشه کاملا طبیعی هست و شما باید تا پایان دوره لیزر صبور باشید و جلسات لیزرتون رو به طو ر کامل به اتمام برسونید
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۸ فروردین ۰( 1 سال پیش)
   برای اطلاعات بیشتر راجع به لیزر میتونین از لینک زیر استفاده کنید
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۸ فروردین ۰( 1 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵