مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

غده زیرپوستی - پرسش 2770

 • تصویر کاربر گلشید چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 بیماری های پوست
  سلام خسته نباشید ببخشید من یک دوسالیبود جلوی گردنم یک برآمدگی مثل غده چربی ایجاد شد خیلی کوچیک بود به دکتر پوست هم نشون دادم گفت احتمالا چربی بعد تا دیروز که یکم بزرگ شد اندازه سر سوزن انگار سرش ساه شدو بعد فشارش دادم ماده سفید رنگی مثل چربی سفید خارج شد
  الانم از دیشب توش آب جمع میشه و بهش دست میزنم درد میکنه میخواستم ببینم چی کارکنم عفونت نکنه و اینکه این آبی که جمع میشه طبیعیه من باردارم یکم نگران شدم ممنون.
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر لطفا به هیچ عنوان دست کاری نکنید و لیف نکشید باتوجه به شرایط باردار بودنتون از ویزیت انلاین است استفاده کنید پزشک مجموعه ما با شما تماس تصویری خواهند داشت
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵