مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

خشکی و پوسته شدن صورت - پرسش 890

  • تصویر کاربر گندم شنبه ۲۱ تیر ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 269 بیماری های پوست
    سلام وقت بخیر خوب هستید من پوستم چرب بود از بعد از ماه رمضان الان یه ماهه پوستم خشک شده و پوست پوست میشه گاهی هم میخاره.زیر چشمم هم چند تا چروک افتاده با خط لبخند.البته در یک ویلا استخر هم رفتم نمیدونم دلیل خشکی صورتم از روزه هست یا استخر.دو هفته اوسرین زدم خوب شد قطع کردم دوباره خشک شد الانم دو روزه کرم روز لازان میزنم ولی هنوز پوستم خشکه نگرانم.چی بزنم که هم نرم بشه پوستم هم چروک دور چشمم بره.ممنون میشم
    1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۱ تیر ۹۹( 2 سال پیش)
      سلام عزیزم. به طور کلی چربی سطح پوست باید کنترل شده باشد هم پوست خشک هم پوستی که بسیار چرب هستش در دراز مدت میتواند عارضه ایجاد کند و گاها این مسئله فیزیکی نیست که فقط شما با داروهای موضعی حلش کنید گاهی مشکل پیچیده تر هستش و باید با بررسی نتایج آزمایش درمان های دارویی هم انجام بشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵