مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

لک بدن - پرسش 3716

 • تصویر کاربر فاطمه چهارشنبه ۱۹ خرداد ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 70 بیماری های پوست
  سلام وقتتون بخیر دکتر محترم
  من چند بار پاهامو اپیلاسیون کردم و هربار بعضی موها زیرپوستی شدن و من طی خارج کردنشون با ناخن و موچین تعداد زیادی جای زخم روی ساق پاهام به وجود آوردم که بعضیاشون مال دو سه سال پیش بعضیشون جدید عمق هاشونم متفاوته
  میخوام ببینم چه کار میتونم بکنم که به سریعترین حالت از بین برن؟ چه روشی رو پیشنهاد میکنید و هزینه ی اون روش چقدر میشه
  عکس هارو پیوست میکنم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۹ خرداد ۰( 5 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر لطفا لیف نکشید و در اسرع وقت تشریف بیارین تا توسط پزشک متخصص مجموعه ما ویزیت بشین و دوره درمان براتون شروع بشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵