مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

رنگ ویکنواختی پوست - پرسش 3074

 • تصویر کاربر افرا شنبه ۲۸ فروردین ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 30 بیماری های پوست
  سلام وقت بخیر دوتا سوال دارمک وخواهشم اینه کامل منوراهنمایی کنید
  اول اینکه ایا میشه رنگ پوستی که براثر افتاب سوخته به رنگ اصلی پوست برگردوند؟یعنی رنگی که از اول داشته؟ من پوستم گندمی بود الان کاملا سبزه ست ده ساله که اینجوریم میشه رنگ پوستمو برگردونم؟

  دوم اینکه علاوه بر سبزگی مشکلی هست که چندماهه دارم اینه که دوطرف لبم کاملا تیره شده عکسش رو میفرستم بگید چکارباید کرد؟ درمان داره یانه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۸ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   سلام وقت بخیر در رابطه با این مورد حتما باید تشریف بیارین به صورت حضوری ویزیت انجام بشه براتون و دوره درمان شروع بشه . این که بشه رنگ پوست رو تغییر داد از نظر علمی ثابت شده نیست عزیزم
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵