مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

درمان ترکهای قدیمی - پرسش 783

 • تصویر کاربر ئاگرین دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 43 بیماری های پوست
  سلام. پوست ران من حدود ۱۵ سال پیش بر اثر چاقی ترک برداشته. چه راهکاری بجز لیزر باید انجام بدم برای درمانش؟ ممنونم میشم راهنماییم بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 3 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر معمولا با درمان دارویی یا تجویز کرم های مخصوص نمیشه نتیجه ی قطعی رو گرفت با لیزر تا حدودی از بین میرود اما حتما باید تشریف بیارین تا از نزدیک ویزیت انجام بشه براتون عزیزم
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۴ اسفند ۹۹( 3 ماه پیش)
   هم چنین شما میتونین با مطب تماس بگیرین تا همکارانم در بخش روابط عمومی نزدیک ترین وقت رو رزرو کنند براتون
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵