مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

پودر کلازن - پرسش 5438

  • تصویر کاربر مریم دوشنبه ۸ آذر ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 84 جوانسازی پوست
    سلام وقتتون بخیر
    ببخشید بنده جراحی زیبایی پلک و جوانسازی پوست انجام دادم قسمت‌هایی هم بخیه داره الان ۱۵ روز توی دوران نقاهت هستم میتونم پودر کلاژن مصرف کنم این پودر باعث ایجاد اسکار در پوستم نمیشه
    1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۸ آذر ۰( 9 ماه پیش)
      سلام وقت بخیر تا پایان ذوره نقاهت بدون مشورت با پزشک از هیچ دارویی استفاده نکنید و پودر کلاژن تاثیر چندانی برای شما در این دوره نخواهد داشت باعث ایجاد اسکار نمیشود اما نظر اصلی رو حتما باید جراح زیباییتون بدهند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵