مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

هرپس - پرسش 6045

 • تصویر کاربر Saha شنبه ۷ اسفند ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 58 بیماری های پوست
  امروز به ماما پزشک خانواده مراجعه کردم چند روزی بود زائدهای تاول مانند دردناک در ناحیه تناسلی تا مقعد ... تعداد زیادی داشتم تشخیص هرپس دادن دارو قرص اسیکلوویر 400 هر 8 ساعت و پمادش و مولتی ویتامین وگان دادن بهم بشدت درد و سوزس دارم و از طرفی هم نگرانم چیکار باید کرد که درمان بشه در ضمن من حدود یکسال هست مجرد هستم اگه با رابطه ی جنسی منتقل شد تا الان چرا نشون نداد...خیلی نگرانم و امیدوارم بتونید کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۷ اسفند ۰( 5 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر عزیزم با توجه به توضیحاتتون و عکسی که فرستادین باید حتما در اولین فرصت جهت ویزیت حضوری تشریف بیارین و دوره درمان براتون شروع بشه
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۷ اسفند ۰( 5 ماه پیش)
   شما میتونین همه روزه از ساعت 8 تا 10 شب با همکارانم در بخش روابط عمومی تماس بگیرین تا نزدیک ترین وقت روبراتون رزرو کنند
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۷ اسفند ۰( 5 ماه پیش)
   02126806595
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده و دکتر نابت تاجمیر ریاحی

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵