مشاوره پزشکی

برای مشاوره رایگان با متخصص پوست و مو، دکتر نابت تاجمیر ریاحی و همچنین دکتر گیتا مجیدزاده، لطفا سؤال خود را از طریق لینک زیر بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود. این سامانه، جهت مشاوره آنلاین در زمینه مشکلات پوست و مو و مشاوره پزشکی رایگان با دکتر پوست برای هموطنان عزیز راه اندازی شده است.

برای گرفتن بهترین و دقیق ترین نتیجه، می توانید ابتدا سؤالات قبلی بیماران و همچنین مقالات سایت را مطالعه نمایید.

تاول مچ پا - پرسش 5514

 • تصویر کاربر جلیل سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 110 بیماری های پوست
  سلام‌وقت بخیر از دیشب این تاولهل برروی مچ و قوزک هر دوپای من بوجود آمده‌و‌خارس دارد نگران شدم دلیلش چیست؟ آیا بخاطر استخر و جکوزی هتل هست و‌مثلا تبخاله یا حشره ای گزیده مانند کنه؟ ممنونم
  1. تصویر کاربر جلیل دوشنبه ۱۵ آذر ۰( 9 ماه پیش)
   من‌دبی هستم‌و‌استخر و‌جکوری میروم آیا ممکن است تبخال از استخر و‌جکوزی باشد یا اینکه حشره گزیده؟
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۶ آذر ۰( 9 ماه پیش)
   سلام وقت بخیر با توجه به عکس هایی که ارسال کردید احتمال قارچ پوستی بسیار هست لیف نکشید و تا یک هفته استخر نرید این مورد شباهتی به تبخال ندارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.

پوست پدیا مرجع تخصصی مشاوره پوست و مو

زیر نظر دکتر گیتا مجید زاده

‎‎۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵